A MORZE BEZ SMOGU
W życiu codziennym towarzyszy nam stres i pośpiech, a okres grzewczy nie dba o powietrze, którym oddychamy. W pakiecie od Kamienicy, oprócz naturalnego odpoczynku i morskiej bryzy, zapewnimy menu pełne lokalnych i sezonowych produktów oraz wspólnego treningu naturalnego – korzystamy z dostępnych źródeł i wielkich możliwości przyrody. Odśwież się nad morzem i weź głęboki oddech. #Morze tak właśnie trzeba.
A MORZE BEZ SMOGU

BRAK MIEJSC:  Zapraszamy w 2021  | informacje wkrótce

A MORZE BEZ SMOGU to 4-dniowy program dotleniająco – wzmacniający dla osób osłabionych i przemęczonych, z podatnością na infekcje i spadki energii w ciągu dnia.  Pobyt realizowany jest w dwóch listopadowych terminach:

 • 12.11-15.11.2020 r.
 • 19.11-25.11.2020 r.

 

PAKIET ZAPEWNIA:

 • 3 noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych z ciszą i morskim spokojem
  Stawiamy na czystość i świeżość. Wypoczynek przy otwartym oknie i śpiewie ptaków to doskonała alternatywa medytacji i dobrej jakości snu. Odetchnij z ulgą, bo jesteś we właściwym miejscu.
 • Pełne wyżywienie oparte na diecie antyoksydacyjnej i oczyszczającej  (śniadanie, lunch, kolacja)
  Dbamy o sprawny układ odpornościowy, dzięki dobrze prowadzonej diecie. Wybieramy produkty bogato odżywcze, dlatego korzystamy z sezonowych warzyw, naszych ryb i węglowodanów złożonych. Wartość odżywcza produktu wpływa na nasze zdrowie i regenerację, dlatego dbamy o jakość, ekologię i wspieramy lokalnych dostawców.
 • Poranne koktajle rewitalizujące od Kredens nad morzem
  To #morze być nie tylko smaczne, ale i potrzebne. Wcześnie rano serwujemy koktajle warzywno-owocowe o różnym stopniu wytrawności. Zadbajmy o siebie, wspomagając regeneracją od środka.
 • CODZIENNE TRENINGI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
  Ruch wspomaga redukcję wagi i usuwa toksyny. Nasi trenerzy i fizjoterapeuci stawiają na poprawę wydolności, dobre zmęczenie i aktywną medytację. Wiesz czym jest morski yogging? Jeżeli nie, to tym bardziej zapraszamy!

 

POZNAJ PROGRAM TRENINGOWY :

 • SERCE PŁUCA– trening naturalny, w którym łączymy elementy cardio i sprawność ogólną. Trening wykonywany na czczo lub po lekkim koktajlu rewitalizującym. Spotkanie trwające ok 30 minut, które ma charakter wysiłku tlenowego.
 • POTRZEBNE ZMĘCZENIE – zajęcia ogólnorozwojowe i wzmacniające przy wykorzystaniu możliwości środowiska naturalnego. Trening odbywa się w lesie lub na plaży. Zajęcia grupowe dodające siły, mocy i mobilności.
 • MORZE CISZEJ – ćwiczenia mentalne i oddechowe, które pozwalają osiągnąć dobrą jakość snu i wspomóc procesy regeneracji somatycznej. Zajęcia w pomieszczeniu, ale tworzącym dobry klimat.

 

CENA PROGRAMU:

 • 999 ZŁ / osoba (w pok. 2-osobowym)
 • 1199 zł/osoba (pokój 1-osobowy)

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– możliwość przedłużenia doby w promocyjnych cena (-20%)
– możliwość rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu(bezpłatnie)
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem