SPRAWNY I SILNY WOLINSKI
Zróbmy to po męsku! Nasze środowisko naturalne to idealne miejsce do rozpoczęcia pracy nad lepszą formą i zdrową sylwetką. Mamy sporo przestrzeni do treningu funkcjonalnego, który wraz z czystym powietrzem i bałtyckim chłodem tworzy najlepszy klimat do zwiększenia siły i sprawności. Racjonalna dieta i kompletny wypoczynek zadba o regenerację, a grupa trenerska o solidną porcję motywacji. Spotykajmy się w męskim gronie w ramach #movember!
SPRAWNY I SILNY WOLINSKI

BRAK MIEJSC:  Zapraszamy w 2021  | informacje wkrótce

SPRAWNY I SILNY WOLINSKI ™ to 4-dniowy program treningowo-żywieniowy dla mężczyzn chcących zadbać o sylwetkę, zwiększyć swoją siłę i sprawność. Rozwijaj swoje ciało poprzez dobrą dietę i trening funkcjonalny z elementami CrossFit w naturalnym środowisku. 

Pobyt realizowany jest podczas akcji #movember w dwóch listopadowych terminach:

 • 5.11-8.11.2020 r.
 • 9.11-12.11.2020 r.

 

PAKIET ZAWIERA:

 • 3 noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych z poczęstunkiem o dobrym składzie
  Zaczynamy od siły naturalnej. Pokoje zapewniają dobrej jakości sen, a odżywczy prezent rozsądną dawkę energii. Przyda się przed i po mocnym treningu. Gwarancja regeneracji w najlepszej formie!
 • Zoptymalizowana dieta ze zwiększonym udziałem protein (śniadanie, obiad, kolacja)
  Wiemy, jak duże znaczenie ma białko w diecie osoby trenującej. Ceniąc zrównoważenie makroskładników, staramy się wybierać produkty, które w sposób naturalny pozwolą zwiększyć jego ilość w posiłku. Siły szukamy w dobrej jakości tłuszczach i węglowodanach;
 • poranny szejk proteinowy od Kredens nad morzem
  Takim koktajlem zaczynamy dzień! Przed pierwszym rozruchem warto wspomóc się naturalnie i płynnymi posiłkami. To #morze się naprawdę przydać! 
 • MOCNY PROGRAM TRENINGOWY
  Zależy nam na spójnej sylwetce i lepszej sprawności. Wykorzystujemy w planie treningowym elementy CrossFIt, przygotowania motorycznego oraz biegów terenowych. Dowiedz się więcej o technikach treningowych i sprawdź swoje fizyczne możliwości w męskim klimacie. 

 

POZNAJ PROGRAM TRENINGOWY (DLA CHĘTNYCH) :

 • ZAPRAWA – na bieganie nigdy nie jest za wcześnie. Poranny rozruch obudzi Twoje ciało i pobudzi motywację do dalszych treningów. Kondycja i wytrzymałość to podstawa w pracy nad sprawnością ogólną!
 • SIŁA CZY SPRAWNOŚĆ – treningi plenerowe łączące trening funkcjonalny z generowaniem większej siły. Dzięki elementom CrossFit pracujemy nad tym, żebyś trenował w całości i świadomie. Wyznaczamy 3 poziomy trudności więc trenujesz w optymalnych warunkach.
 • MOBILNY– W sprawności dbamy zarówno o siłę jak i ciało elastyczne! Współczesne środowisko nie sprzyja naszej mobilności, dlatego dowiedz się jak przywrócić ład w obrębie swoich stawów od najlepszych instruktorów zajęć MOBILITY.

 

CENA PROGRAMU:

 • 859 ZŁ / osoba (w pok. 2-osobowym)
 • 1049 zł/osoba (pokój 1-osobowy)

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– możliwość przedłużenia doby w promocyjnych cena (-20%)
– możliwość rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu (bezpłatnie)
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem