A MORZE DZIEŃ DŁUŻEJ?
A teraz na spokojnie... Po intensywnym okresie wakacyjnym, pozwól sobie na spokojny listopadowy weekend. Nie musisz się spieszyć, bo zgodnie z potrzebą Twoją i Twoich bliskich wydłużamy weekend o jeszcze jedną dobę bezpłatnie. Zapewniamy czas wolny i wolne myśli - #morze właśnie dlatego warto zostać o jeden dzień dłużej?
A MORZE DZIEŃ DŁUŻEJ?

 

Skorzystaj z opcji 2 + 1 gratis  w naszej Kamienicy i spędź pierwszy weekend listopada bez pośpiechu. W ramach pakietu „A morze dzień dłużej?” zapewniamy dodatkową dobę hotelową gratis oraz ciepłe powitanie od restauracji „Kredens nad morzem”.
Oferta dostępna jedynie przy zakupie pobytu w dn. 31.10-2.11.2019 r.

PAKIET ZAPEWNIA:

  • dodatkową dobę hotelową gratis (opcja 2+1)
    Bezpłatne wydłużenie pobytu o dobę hotelową to idealna propozycja dla osób poszukujących spokój, czas dla siebie. Ciesz się w pełni wypoczynkiem, my nie zamierzamy cię pospieszać…
  • Bufet Śniadaniowy na Spokojnie w jesiennym klimacie
    Polska jesień to wspaniały czas dla lokalnego produktu. Zobacz, co pysznego udało nam się przygotować przy współpracy z nadmorską naturą. 
  • Taka Przyjemność od „Kredens nad morzem” w pokoju
    Ciepło witamy naszych Gości w tak nastrojowe dni. W pokoju oprócz ciszy i odpoczynku, znajdziesz drobny upominek od zaprzyjaźnionej Kuchni

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem