BAŁTYCKA CZERWCÓWKA
Już prawie wakacje! Dlatego nie zapominamy o mocy "dłuższych weekendów" i serwujemy sobie plan na kolejny szybki wywczas! Czerwcówka to taka majówka tylko, że w czerwcu. Aż szkoda nie skorzystać, bo #morze to zapowiedź fajnego czasu rodzinnego, wspólnego wypadu znajomych albo chwili relaksu w nowym otoczeniu. Mamy Bałtyk, parawany, naturalnie polski klimat. Ach, czerwcówka! Fajnie, że jesteś!
BAŁTYCKA CZERWCÓWKA

Zabierz się nad morze w dniach 3 czerwca 2021 – 6 czerwca 2021 r.  i wypoczywaj nad brzegiem Bałtyku w iście polskim klimacie! Urlop, wywczas, krótkie wolne? Potraktujmy ten weekend czerwcowy jako zapowiedź pięknego lata!


OFERTA OBEJMUJE:

 • 3 noclegi w naszej nadbałtyckiej Kamienicy
  Taki wywczas tylko w dobrych warunkach. W czerwcu zaczynamy łapać słońce, które wraz z odpowiednim snem powoli nam szybko zregenerować siły. Nocleg w pokojach 2- lub 3-osobowych

 

 • BAŁTYCKIE GRILLOWANIE: polska tradycja w piątek popołudniu
  Skorzystaj z pysznego grillowania w piątek popołudniu! Serwujemy ryby, ziemniaki i wszystko, co lokalne  – prosto z  grilla! Za ukazaniem bonu  #morzesz zjeść coś pysznego!  

 

 • Stoły Śniadaniowe w letnim zakresie
  Z lekka zmieniamy swoją dietę przed rozpoczęciem wakacji, dlatego serwujemy różnorodność warzyw i owoców – dla zdrowia, dobrej formy i wakacyjnego przygotowania! Oczywiście, znajdzie się też coś dla „większego głoda”. Bufet dań ciepłym i zimnych, z wykorzystaniem produktów sezonowych i od lokalnych dostawców. 

 

Możliwość wydłużenia pobytu  o dni poprzedzające wydarzenie (1 i 2 czerwca 2021) w promocyjnych cenach:

 • 1 doba: 80 zł/os
 • 2 doby: 65 zł/os

 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %