MORZE TO Z MIŁOŚCI
Kocha, lubi, szanuje... Miłość ma różne oblicza! Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie nadmorski weekend - a w tym: chwilę tylko we dwoje, dobre momenty na rozmowy, trochę większej przestrzeni i dobrej karmy (pełnej afrodyzjaków). Stworzymy naprawdę wyjątkowe okoliczności, by wasz WALENTYNKOWY CZAS był pełen sprzyjających fal! Sami nie wiemy, dlaczego kochamy takie wydarzenia! #morze to właśnie z miłości...
MORZE TO Z MIŁOŚCI

Z miłości i od serca, spędź piękny weekend nad morzem w dniach 12 – 14 lutego 2021 r. wraz z bliską Ci osobą. Wspólny czas walentynkowy nad brzegiem morza i z pyszną kolacją w Kamienicy Sporting – no cóż, #morze coś z tego będzie!

 

PAKIET ZAPEWNIA:

 • Sobotnia Kolacja: KOCHAM JEŚĆ™
  To, co kochamy najbardziej – wspólne wieczory z kojącą muzyką, tylko we dwoje i przy lampce dobrego wina. Tegoroczne Walentynki mają kolor bieli i maliny, dlatego szykujemy specjalny morski zestaw , gdzie nie będzie mowy o braku fal… 

 

 • 2 noclegi w pokoju 2-osobowym w naszej  Kamienicy
  Nasza Kamienica położona bardzo blisko plaży, także  wypoczynek we dwoje #morzna wzbogacić wieczornymi spacerami wzdłuż tafli Morza Bałtyckiego. 

 

 • Stoły Śniadaniowe OD SERCA i od Kredens nad morzem
  Szanujemy miłość w każdym zakresie – podobnie kochamy dobre jedzenie! Dobre poranki zaczynamy od serwisu śniadaniowego.  Smacznego i dzień dobry nad morzem.! 

 

POBYT WARTO UZUPEŁNIĆ: 

 • SPECJALNY WYSTRÓJ POKOJU w dniu przyjazdu
  Zaskocz swoją drugą połówkę! Pokój cały w kwiatach,  z zestawem powitalnym (wino, kieliszki, coś pysznego), specjalna dedykacja? Zapewniamy duże zaskoczenia już w dniu przyjazdu!  Cena aranżacji pokoju (płatne dodatkowo): od 100 do 250 zł.

 

 • REZERWACJA MIEJSCA PARKINGOWEGO 
  Możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu – parking niestrzeżony i z ograniczoną ilością miejsc!

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dodatkowa doba hotelowa w specjalnej cenie -15%
– specjalny rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem