NADMORSKA WIELKANOC
Pisanki, króliki, pyszna babka. Wielkanoc to czas odnowy i odzyskania sił witalnych. Pozwól sobie na głęboki oddech i spędź te rodzinne święta w otoczeniu natury, morskiej bryzy i sprzyjającej aury. Mamy naprawdę wiele do zaoferowania, dzięki czemu nabierzesz nowej energii... Powitaj razem z nami piękną, polską wiosnę nad Morzem Bałtyckim!
NADMORSKA WIELKANOC

 

Skorzystaj z pobytu wielkanocnego w dniach 2  – 5 kwietnia 2021 r.  i przywitaj wiosnę w nadmorskim klimacie. Nad Bałtykiem rodzimy się na nowo – #morze warto spędzić te święta nieco inaczej?


OFERTA OBEJMUJE:

 • 3 noclegi w naszej nadbałtyckiej Kamienicy
  Noclegi w pokojach 2-, 3- osobowych lub w typie STUDIO. W zależności od potrzeb rodzinnych przygotujemy nie tylko przytulne wnętrze, ale także atrakcje dla dobrego wypoczynku w tym świątecznym okresie. 

 

 • Wiosenne Stoły Śniadaniowe
  Z wiosną na talerzu, czyli serwujemy różnorodne warzywa i owoce, które znajdziemy u lokalnych dostawców. W dodatku podajemy wszystko to, co nasze, okoliczne i sezonowe. Takie śniadanie przypomina rodzinne strony oraz przywróci smak dzieciństwa. Bufet dań ciepłych i zimnych, dostosowanych do tradycji świąt Wielkiej Nocy  podawana w godz. 8.00 – 11.00. 

 

 • świątecznie: ŚNIADANIE WIELKANOCNE
  …. z obficie zastawionym stołem pełnym potraw tradycyjnych, i z nowym wyrazem. Nie uciekamy od  polskich zwyczajów, ale pozwalamy sobie na lokalny smak i szczyptę świeżości. Uwielbiamy, gdy Stół Wielkanocny nabiera nadmorskiego charakteru, zachowując specyfikę Wielkiej Nocy. 

 

 • Koszyczek Wielkanocny  – dla chętnych
  Symbol rodzinnych świąt, niezbędnik na Stole Wielkanocnym. Chętnie przygotujemy dla Ciebie koszyczek, który odbierzesz w sobotę rano – tuż przed ich święceniem! 
  Zamówienia na koszyczki wielkanocne prosimy składać w momencie rezerwacji pobytu. 

 

Dla #NajmniejszychPaństwa zajączek przygotował kilka atrakcji:

 • RODZINNE MALOWANIE PISANEK – w przeddzień Niedzieli Wielkanocnej aranżujemy wspólne malowanie pisanek do koszyczka – musisz dołączyć!
 • KOJĄCE ZAJĄCE – wspólne kolorowanie nie tylko integruje, ale też uspokaja. Mamy dla dzieci zające w formie mandali w razie niepogody!
 • SZUKANIE JAJEK WIELKANOCNYCH – podczas niedzielnego śniadania, Zajączek Wielkanocny schował kilka pisanek w naszym Ogrodzie! Wspólne poszukiwania to świetna zabawa!

 

Możliwość wydłużenia pobytu  w dn. 1 kwietnia i/lub 6 kwietnia w promocyjnej cenie:

 • 1 doba: 80 zł/os
 • 2 doby: 65 zł/os

 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– 10% rabatu w restauracji Kredens nad morzem (na specjalnie przygotowane wiosenno – świąteczne dania)
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %
– otwarta Sala Zabaw i Zabawek (przestrzeń dla dzieci)