NADMORSKA WIELKANOC
Pisanki, króliki, pyszna babka. Wielkanoc to czas odnowy i odzyskania sił witalnych. Pozwól sobie na głęboki oddech i spędź te rodzinne święta w otoczeniu natury, morskiej bryzy i sprzyjającej aury. Mamy naprawdę wiele do zaoferowania, dzięki czemu nabierzesz nowej energii... Powitaj razem z nami piękną, polską wiosnę nad Morzem Bałtyckim!
NADMORSKA WIELKANOC

 

Skorzystaj z pobytu wielkanocnego w dniach  15 – 18 kwietnia 2022 r.  i przywitaj wiosnę w nadmorskim klimacie. Nad Bałtykiem rodzimy się na nowo – #morze warto spędzić te święta nieco inaczej?


OFERTA OBEJMUJE:

 • 3 noclegi w naszej nadbałtyckiej Kamienicy
  Noclegi w pokojach 2-, 3- osobowych lub w typie STUDIO. W zależności od potrzeb rodzinnych przygotujemy nie tylko przytulne wnętrze, ale także atrakcje dla dobrego wypoczynku w tym świątecznym okresie. 

 

 • Wiosenne posiłki: śniadania i obiadokolacje
  Podajemy wszystko, co nasze, okoliczne i sezonowe! Takie potrawy przypominają rodzinne strony oraz przywracają wspomnienia… Śniadania to bufet dań ciepłych i zimnych, dostosowanych do tradycji świąt Wielkiej Nocy. A obiadokolacje? To dania delikatne w smaku i zapachu, dopełnione szczyptą naszej świątecznej atmosfery. 

 

 • świątecznie: ŚNIADANIE WIELKANOCNE
  … z obficie zastawionym stołem pełnym potraw tradycyjnych, i z nowym wyrazem. Nie uciekamy od  polskich zwyczajów, ale pozwalamy sobie na lokalny smak i szczyptę świeżości. Uwielbiamy, gdy Stół Wielkanocny nabiera nadmorskiego charakteru, zachowując specyfikę Wielkiej Nocy. 

 

 • Koszyczek Wielkanocny  – dla chętnych
  Symbol rodzinnych świąt, niezbędnik na Stole Wielkanocnym. Chętnie przygotujemy dla Ciebie koszyczek, który odbierzesz w sobotę rano – tuż przed ich święceniem! 
  Zamówienia na koszyczki wielkanocne prosimy składać w momencie rezerwacji pobytu. 

 

Dla #NajmniejszychPaństwa zajączek przygotował kilka atrakcji:

 • KOJĄCE ZAJĄCE – wspólne kolorowanie nie tylko integruje, ale też uspokaja. Mamy dla dzieci zające w formie mandali w razie niepogody!
 • SZUKANIE JAJEK WIELKANOCNYCH – podczas niedzielnego śniadania, Zajączek Wielkanocny schował kilka pisanek w naszym świątecznym Ogrodzie! Wspólne poszukiwania to świetna zabawa – dla dzieci… i dla dorosłych!

 

Możliwość wydłużenia pobytu  w dn. 14 kwietnia i/lub 19 kwietnia w promocyjnej cenie:

 • 1 doba: 80 zł/os
 • 2 doby: 65 zł/os

 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– 10% rabatu w restauracji Kredens nad morzem
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %
– otwarta Sala Zabaw i Zabawek (przestrzeń dla dzieci)