NOWY ROK
Jaki Sylwester, taki Nowy Rok! Tegoroczny Sylwester będzie podkreślał to, co kochamy - morskość, przestrzeń i naszą naturę! Kolacja pełna dań z regionu, mórz i oceanów oraz lokalnego trunku. Wystrój natomiast to inspiracja otaczającej przyrody z drobnym naturalnym blaskiem naszego Ogrodu. Po sztucznych ogniach i noworocznym odsypianiu serwujemy leniwy brunch, który szybko orzeźwi umysł i postawi na nogi. #Morze warto zacząć wszystko co najlepsze właśnie z Nowym Rokiem?
NOWY ROK

Chcemy Was wszystkich zobaczyć w Nowym Roku i cieszyć się tym, co będzie! Skorzystaj z oferty noworocznej naszej Kamienicy w dniach 31 grudnia a 2 stycznia 2021 r. by wspólnie życzyć sobie wszystkiego najlepszego! Obiecujemy, że będzie żwawo, fortunnie i do syta – jak na nadchodzący Rok przystało!

 

OFERTA OBEJMUJE:

– 2 noclegi  w pokoju 2- lub 3-osobowym (możliwość wydłużenia pobytu w specjalnej cenie)
Twój wypoczynek traktujemy nad wyraz wyjątkowo. Wiemy, jak dobry sen wpływa na emocje i nastawienie, dlatego do tematu regeneracji podchodzimy z wielką dbałością.  

– Sylwestrowa Kolacja Kredensu wedle morskich upodobań
W nadmorskim tonie szykujemy się na nowe. Naszą kolację opieramy na produktach regionu, kuchni Pomorza Zachodniego i naszej miłości do wszystkiego, co morskie. Smak, który zaproponują lokalni Kucharze z pewnością przypadnie do gustu naszym Gościom. 

– Leniwe Śniadania w godzinach 9:00-13:00 
Wraz z Nowym Rokiem pozwólmy sobie na dłuższy sen! Wszystkim naszym Gościom śniadania serwujemy w porze brunchowej, uwzględniając „ich dietetyczne postanowienia” oraz  regeneracyjne potrzeby! 

 

Mamy też coś wystrzałowego:

  • PRZEDŁUŻENIE POBYTU SYLWESTROWEGO W PROMOCYJNEJ CENIE  – każda kolejna doba -20% !

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– Przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu do godz. 15:00
– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %

 

Cena pakietu do 26.11.2020r. –  599,00 zł/os

Cena pakietu od 27.11.2020 749,00 zł/os