NOWY ROK
Jaki Sylwester, taki Nowy Rok! Tegoroczny Sylwester będzie podkreślał to, co kochamy - morskość, przestrzeń i naszą naturę! Kolacja pełna dań z regionu, mórz i oceanów oraz lokalnego trunku. Wystrój natomiast to inspiracja otaczającej przyrody z drobnym naturalnym blaskiem naszego Ogrodu. Po sztucznych ogniach i noworocznym odsypianiu serwujemy leniwy brunch, który szybko orzeźwi umysł i postawi na nogi. #Morze warto zacząć wszystko co najlepsze właśnie z Nowym Rokiem?
NOWY ROK

Chcemy Was wszystkich zobaczyć w Nowym Roku i cieszyć się tym, co będzie! Skorzystaj z oferty noworocznej naszej Kamienicy w dniach 30 grudnia a 1 stycznia 2021 r. by wspólnie życzyć sobie wszystkiego najlepszego! Obiecujemy, że będzie żwawo, fortunnie i do syta – jak na nadchodzący Rok przystało!

 

OFERTA OBEJMUJE:

– 2 noclegi  w pokoju 2- lub 3-osobowym (możliwość wydłużenia pobytu w specjalnej cenie)
Twój wypoczynek traktujemy nad wyraz wyjątkowo. Wiemy, jak dobry sen wpływa na emocje i  nastawienie, dlatego do tematu regeneracji podchodzimy z wielką dbałością. 

– Kolacja Kredensu w dniu przyjazdu
Kolacja po długiej podróży, powinna nie tylko smakować, ale też nasycić. Wraz z restauracją Kredens nad morzem zapraszamy na bufet dań ciepłych i zimnych, serwowanych w godz. 19.00 – 21.00. 

– Stół Śniadaniowy każdego poranka ze smacznym czekadełkiem na Nowy Rok
Czekadełko to słodkie przywitanie, które zapowiada przyjście Nowego Roku. Odliczamy słodkościami kolejne doby, żeby być gotowym na noworoczne postanowienia!  Wraz ze śniadaniowym czekadełkiem pomyśl życzenie, by Sylwester był czasem dobrego planu i nowych wyzwań.

– Sylwestrowa Kolacja Kredensu wedle morskich upodobań
W nadmorskim tonie szykujemy się na nowe. Naszą kolację opieramy na produktach regionu, kuchni Pomorza Zachodniego i naszej miłości do wszystkiego, co morskie. Smak, który zaproponują lokalni Kucharze z pewnością przypadnie do gustu naszym Gościom. 

– Brunch Noworoczny w godzinach 9:00-13:00 (śniadanie w pierwszy dzień 2021 r.)
Z tej też okazji śniadanie zjemy trochę później, uwzględniając „dietetyczne postanowienia” naszych Gości! Po takiej nocy musimy się wyspać, by poranny posiłek był jedynie dopełnieniem naszego dobrostanu! 

 

Mamy też coś wystrzałowego dla #NajmniejszychPaństwa:

  • CZYTADEŁKO DZIADKA SYLWESTRA , czyli morskie opowieści dziadka Sylwestra zamiast telewizyjnej wieczorynki.
    Szykujcie się, bo będzie zabawnie!

 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– Przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu do godz. 15:00
– Możliwość przedłużenia pobytu w promocyjnej cenie (-20%)!
– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %

 

Cena pakietu do 26.11.2020r. –  599,00 zł/os

Cena pakietu od 27.11.2020 749,00 zł/os