NOWY ROK
Jaki Sylwester, taki Nowy Rok! My w to wierzymy niezaprzeczalnie i dlatego tworzymy wspaniałego Sylwestra przy cudownych potrawach i jeszcze lepszym trunku. Po sztucznych ogniach i noworocznym odsypianiu serwujemy leniwy brunch, który szybko orzeźwi umysł i postawi na nogi. Uf, jak dobrze, że Nowy Rok to tylko jeden dzień :)
NOWY ROK

Poznaj ofertę noworoczną  w naszej Kamienicy w dniach 30 grudnia 2022 – 1 stycznia 2023 r. Będzie żwawo, fortunnie i do syta, jak na nadchodzący Rok przystało!


OFERTA OBEJMUJE:

 • Noworoczna Kolacja Kredensu wedle morskich upodobań
  W nadmorskim tonie szykujemy się na nowe. Nasza kolacja opierać się będzie na produktach regionu, kuchni Pomorza Zachodniego i pełności potraw. Serwujemy nie tylko dania z wody, ale przede wszystkim – aranżujemy całą przestrzeń w  wodnym klimacie. #morze muszle, ryby  i bałtyckie rośliny pojawią się nie tylko na talerzach… 

 

 • 2 noclegi w naszej  nadmorskiej Kamienicy
  W takich okolicznościach potrzebny jest czas na regenerację. Wiemy, jak dobry sen wpływa na emocje i nastawienie, dlatego do tematu odpoczynku podchodzimy z wielką dbałością. 
  Nocleg w pokojach 2- lub 3- osobowych.

 

 • Leniwe Stoły Śniadaniowe w godz. 9:00 – 13:00
  Budzimy trochę później, bo nie czas na wczesne wstawanie… Nowy Rok świętowaliśmy energicznie, także śniadania #morzemy zjadać bliżej południa! Bufet dań ciepłych i zimnych obfitują w nadmorskie produkty, pozyskiwane od lokalnych dostawców.

 

CENA POBYTU: 520 zł/osoba

 

Możliwość wydłużenia pobytu  o dni poprzedzające wydarzenie (29 i 30 grudnia 2022) lub dni po wydarzeniu (2 i 3 stycznia 2023) w promocyjnych cenach:

 • 1 doba: 80 zł/os
 • 2 doby: 65 zł/os

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– Wydłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu (dn. 1 stycznia 2023 r., do godz. 16.00)
– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %