LODY BAŁTYCKIE (FERIE 2023)
Zima nad morzem, coś wspaniałego! To właśnie w tym chłodnym sezonie Bałtyk odkrywa swoje bogactwo prozdrowotnych walorów: czyste powietrze, przestrzeń i ciszę, największe stężenie jodu dla zdrowia układu nerwowego i tarczycy. Morze gwarantuje klimatyczne inhalacje i przyjemną ekspozycję na zimno! W formie atrakcji: rodzinne zbieranie bursztynów, a dla tych odważniejszych - naturalnie, że bałtyckie morsowanie! To jak? #morze nas odwiedzisz?
LODY BAŁTYCKIE (FERIE 2023)

Skorzystaj z naszej zimowej promocji w terminie  3 luty 2023 –  26 luty 2023 r., i spędź tegoroczne ferie nad naszym Bałtykiem. Zima to czas zbierania posztormowych bursztynów i karmienia mew, długich spacerów brzegiem morza i korzystania z lokalnych przysmaków prosto z kutrów rybackich. Takiego zimowiska dawno nie było, dlatego #morze warto?


OFERTA PROMOCYJNA W RAMACH FERII 2023:

  • min. 3 noclegi– 10% od ceny noclegu
    To oferta na zachętę dla tych mniej przekonanych. Krótki czas, idealny na rozpoznanie i szybką regenerację! Wdech, wydech – niektórym zdecydowanie wystarczy, by wrócić do pełni sił witalnych.   

 

  • min. 5 noclegów: – 15% od ceny noclegu
    Dla tych, którzy potrzebują jednak czasu do aklimatyzacji. Ukojenie znajdą w dłuższych spacerach i bez pośpiechu. Taki pobyt pozwala nie tylko na regenerację, ale też większą pracę na rzecz zdrowia fizycznego. Spokojnie, mamy czas. I dość fajną zniżkę!

 

  • min. 7 noclegów: – 20% od ceny noclegu
    Zimowisko w pełnym tego słowa znaczeniu. Wystarczy czasu na dobry sen, dotlenienie podczas spacerów i drobne rekreacyjne przyjemności. Najlepiej w gronie najbliższych, z którymi dotychczas nie było wystarczająco dużo czasu i możliwości, by zadbać o klimat. A tu mamy tego pod dostatkiem: klimatu, czasu i morza możliwości! Dobry wybór!

 

Możliwość dodatkowego zakupu obiadokolacji w cenie 49 zł/os.

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– W pokojach: czajnik, kawa i herbata