„Kamienica to symbol miejskości i przyziemności.
Mamy wiele kreatywnych pomysłów na Twój wypoczynek. Ukryte piękno w swojej prostocie.”

Beata Mamińska, właścicielka Sporting Kamienica

Najmniejsi państwo

Nasi najbardziej wymagający Goście nie mogą się nudzić. Tego pokroju Klienci to nasza przyszłość, stąd dbamy o nich wyjątkowo dobrze.

Sala Zabaw i Zabawek – wyposażona w najlepszych pluszowych przyjaciół dla potencjalnych księżniczek czy przeróżnych konstrukcji dla przyszłych architektów. Dysponujemy w niej także lustrami do tańca dla dobrze prognozujących baletnic. Zapewniamy bajeczne kino wieczorne w okresie letnim czy specjalnie przygotowanie menu, które powinno trafić w najbardziej wymagające podniebienia najmniejszych krytyków kulinarnych.

To tylko kilka z propozycji przygotowanych dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że każda wizyta Najmniejszych Państwa będzie kojarzyć się wyłącznie z zabawą i …zabawą.

W jednym.

Rekreacja

Rodzaj spędzania czasu wolnego z pewnością zależy od osobowości i zainteresowań. Dlatego staramy się zapewnić Państwu najbardziej złożoną ilość aktywności, zależną od Państwa potrzeb.

Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu plażowego dla pragnących pasywnego wypoczynku, jak i kije Nordic Walking – dla aktywnych.

 

Wypoczynek

Słodkie lenistwo i dłuższa chwila wytchnienia nie są grzechem, choć często się tak nam wydaje. Pasywny wypoczynek to odnowa sił, regeneracja i zwiększenie wewnętrznego potencjału. Zadbamy o ciszę dla Twoich myśli i odprężenie. Dysponujemy dużą ilością przewodników i książek, które pozwolą Państwu na chwilową bierność i introwertyzm.

Obok aktywności i ruchu, zarezerwuj czas na odpoczynek i relaks. Tym razem tak długi jak Ty i Twój organizm, tego potrzebujecie.

Sport

Pęd, ruch i zmiany. Często nie potrafimy się odnaleźć w nowym środowisku i przystosować do biernego wypoczynku. Dobrym rozwiązaniem jest zatem sport, dzięki któremu nie musisz rezygnować z różnych aktywności i pasywnie wykorzystywać czas wakacji.

Turystyka

Nasza znajomość pobliskich terenów pozwala ukazać Państwu wiele unikalnych miejsc, znajdujących się nieopodal Międzyzdrojów, jak i w samym centrum.

Czyste wody Zatoki Pomorskiej, leczniczy mikroklimat, malownicze krajobrazy oraz nieokiełznane lasy są niewątpliwie atrakcjami dla przebywających tu turystów. Bogactwo atrakcji turystycznych, krajobrazów i pięknego pleneru to morze możliwości. Wśród nich warte uwagi są m. in. Jezioro Turkusowe w Wapnicy, Wzgórze Zielonka i Gosań, Muzeum V3 w Wicku, Muzeum Przyrodnicze.

Psy i koty

… oraz inni przyjaciele, którzy stąpają na czterech łapach, pełzają i skaczą.

Zwierzęta, z którymi czujemy wyjątkową więź nie mogą tęsknić za długo. My też kochamy zwierzęta i chętnie przywitamy je w naszych skromnych progach.

Prosimy zapoznać się z naszym REGULAMINEM PRZYJMOWANIA ZWIERZĄT, żeby jeszcze bezpieczniej wypoczywać wraz ze swoim wiernym przyjacielem.

e-mail: recepcja@sporting-miedzyzdroje.pl
|
tel. 91 32 80 503
|
www.sporting-miedzyzdroje.pl
RECEPCJA: Całodobowo
|
Restauracja: Czwartek- Niedziela : 8:00- 11:00 i 13:00-20:00;