DIETA WARZYWNO-OWOCOWA
Stres, choroby przewlekłe i częste infekcje. Posty lecznicze z solidną porcją warzyw dają świetne rezultaty w łagodzeniu takich dolegliwości. Wspólnie z Tobą zadbamy o wytrwałość dietetyczną, dodając od siebie dobrej jakości powietrze, naturalną aktywność, lasy i przestrzeń. Wszystko po to, żeby Twoja ciało i umysł odzyskały siłę i pełną sprawność. To #morze jednak warto spróbować?
DIETA WARZYWNO-OWOCOWA

Jesienna edycja  6-dniowego programu oczyszczająco-odtruwającego dla osób: ze skłonnościami do nadwagi, alergii skórnych, problemów metabolicznych i hormonalnych. Pozwala odzyskać równowagę wewnętrzną i stracić zbędne kilogramy. 

Pobyt realizowany jest w DWÓCH październikowych terminach:

 • 11 – 16 października 2022 r. : wtorek – niedziela
 • 18 -23 października 2022 r.  : wtorek – niedziela

 

PAKIET ZAWIERA:

 • 5 noclegów w pokojach 1- i 2-osobowych z autorskim PLANNEREM DIETY KAMIENICY
  Należy wyposażyć się spokój, pozytywne nastawienie i … dobry długopis. W ramach pobytu nasi Goście uzyskują PLANNER DIETY WARZYWNO-OWOCOWEJ, który pozwoli na tworzenie notatek z przebiegu oczyszczania. Śpij spokojnie, dzięki plannerom trzymamy rękę na pulsie!

 

 • Pełne wyżywienie oparte na zasadach diety warzywno-owocowej (śniadanie, obiad, kolacja)
  Wiemy, z których produktów korzystać oraz jakie warzywa będą najlepszym wyborem. Korzystamy z wizji produktu lokalnego i sezonowego – dlatego na naszych stołach znajdziesz różnorodność surówek ekologicznych, świeżych i od lokalnych dostawców.

 

 • Poranne napary ziołowe i kawa z cykorii od Kredens nad morzem
  Zioła potrzebne dla zdrowia i porannej przyjemności. Nasi Kucharze przygotowują świeże napary, które czekają na Ciebie już od 8.00. Weź ze sobą kubek naparu lub bezkofeinowej kawy, wybierając się na poranny spacer po nadmorskich okolicach. #Morze taki detoks to nawet fajna sprawa?

 

 • CODZIENNE „DROBNE AKTYWNOŚCI” ™
  Autorski program treningowy wspomagający działanie oczyszczania. Oparty jest na prostych aktywnościach dotleniających oraz stymulujących mechanizmy regeneracji somatycznej. Zajęcia nieobowiązkowe, ale zachęcają w każdej formie.

 

POZNAJ PROGRAM „DROBNE AKTYWNOŚCI”  (DLA CHĘTNYCH) :

 • NA CZCZO – bardzo wczesna aktywność, łącząca trening tlenowy z ruchomością stawów. Zajęcia o intensywności na tyle optymalnej, by wzmocnić ciało i pobudzić naturalny metabolizm. Ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu z trenerem lub fizjoterapeutą.
 • NA SPACER- treningi plenerowe połączone ze zwiedzaniem naturalnych terenów Parku Wolińskiego. W treningu wykorzystujemy przybory sportowe tj. gumy, kilki Nordic Walking, taśmy. Ciekawa forma zajęć w ruchu, z instruktorem i przewodnikiem!
 • NA ZAŚ – Zajęcia dodatkowe i dla chętnych, chwilę przed kolacją. Opierają się na ćwiczeniach psychosomatycznych, wykorzystując małe obciążenia i rytmiczną muzykę. Gwarancja małych grup zajęciowych.

 

CENA PROGRAMU:

 • aktualizacja ceny / osoba (w pok. 2-osobowym)
 • aktualizacja ceny /osoba (pokój 1-osobowy)

W przypadku rezerwacji grupy min. 4 osób – zapewniamy 5% rabatu!

 

Ze względu na zmieniającą się sytuację pandemiczną, terminy programów są na bieżąco aktualizowane.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Recepcją:  91/ 32 80 503

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– możliwość przedłużenia pobytu o kolejne doby w promocyjnych cena (-20%)
– możliwość rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu (bezpłatnie)
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem