DIETA WARZYWNO-OWOCOWA
Stres, choroby przewlekłe i częste infekcje. Posty lecznicze z solidną porcją warzyw dają świetne rezultaty w łagodzeniu takich dolegliwości. Wspólnie z Tobą zadbamy o wytrwałość dietetyczną, dodając od siebie dobrej jakości powietrze, naturalną aktywność, lasy i przestrzeń. Wszystko po to, żeby Twoja ciało i umysł odzyskały siłę i pełną sprawność. To #morze warto spróbować?
DIETA WARZYWNO-OWOCOWA

Poznaj ten 6-dniowy program oczyszczająco-odtruwający dla osób ze skłonnościami do nadwagi, alergii skórnych, problemów metabolicznych i hormonalnych. Pozwala odzyskać równowagę wewnętrzną i stracić zbędne kilogramy. Pobyt realizowany jest w dwóch jesiennych terminach:

 • 20.10-25.10.2020 r. BRAK MIEJSC
 • 3.11-8.11.2020 r.  ostatnie 6 miejsc

 

PAKIET ZAWIERA:

 • 5 noclegów w pokojach 1- i 2-osobowych z autorskim PLANNEREM DIETY KAMIENICY
  Należy wyposażyć się spokój, pozytywne nastawienie i … dobry długopis. W ramach pobytu nasi Goście uzyskują PLANNER DIETY WARZYWNO-OWOCOWEJ, który pozwoli na tworzenie notatek z przebiegu oczyszczania. Śpij spokojnie, dzięki plannerom trzymamy rękę na pulsie!
 • Pełne wyżywienie oparte na zasadach diety warzywno-owocowej (śniadanie, obiad, kolacja)
  Wiemy, z których produktów korzystać oraz jakie warzywa będą najlepszym wyborem. Korzystamy z wizji produktu lokalnego i sezonowego – dlatego na naszych stołach znajdziesz różnorodność surówek ekologicznych, świeżych i od lokalnych dostawców.
 • Poranne napary ziołowe i kawa z cykorii od Kredens nad morzem
  Zioła potrzebne dla zdrowia i porannej przyjemności. Nasi Kucharze przygotowują świeże napary, które czekają na Ciebie już od 6.30. Weź ze sobą kubek ciepłego naparu lub kawy, wybierając się na poranny spacer wzdłuż plaży, bo coś rozgrzewającego #morze się przydać!
 • CODZIENNE „DROBNE AKTYWNOŚCI”
  Autorski program treningowy wspomagający działanie oczyszczania. Oparty na prostych aktywnościach dotleniających oraz stymulujących mechanizmy regeneracji somatycznej. Zajęcia nieobowiązkowe, ale zachęcają w każdej formie.

 

POZNAJ PROGRAM „DROBNE AKTYWNOŚCI”  (DLA CHĘTNYCH) :

 • NA CZCZO – bardzo wczesna aktywność, łącząca trening tlenowy z ruchomością stawów. Zajęcia o intensywności na tyle optymalnej, by wzmocnić ciało i pobudzić naturalny metabolizm. Ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu z trenerem lub fizjoterapeutą.
 • NA SPACER- treningi plenerowe połączone ze zwiedzaniem naturalnych terenów Parku Wolińskiego. W treningu wykorzystujemy przybory sportowe tj. gumy, kilki Nordic Walking, taśmy. Ciekawa forma zajęć w ruchu, z instruktorem i przewodnikiem!
 • NA ZAŚ – Zajęcia dodatkowe i dla chętnych, chwilę przed kolacją. Opierają się na ćwiczeniach psychosomatycznych, wykorzystując małe obciążenia i rytmiczną muzykę. Gwarancja małych grup zajęciowych.

 

CENA PROGRAMU:

 • 1299 ZŁ / osoba (w pok. 2-osobowym)
 • 1549 zł/osoba (pokój 1-osobowy)

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– możliwość przedłużenia doby w promocyjnych cena (-20%)
– możliwość rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu (bezpłatnie)
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem