DIETA WARZYWNO-OWOCOWA
Stres, choroby przewlekłe i częste infekcje. Posty lecznicze z solidną porcją warzyw dają świetne rezultaty w łagodzeniu takich dolegliwości. Wspólnie z Tobą zadbamy o wytrwałość dietetyczną, dodając od siebie dobrej jakości powietrze, naturalną aktywność, lasy i przestrzeń. Wszystko po to, żeby Twoja ciało i umysł odzyskały siłę i pełną sprawność. To #morze jednak warto spróbować?
DIETA WARZYWNO-OWOCOWA

Poznaj ten 6-dniowy program oczyszczająco-odtruwający dla osób ze skłonnościami do nadwagi, alergii skórnych, problemów metabolicznych i hormonalnych. Pozwala odzyskać równowagę wewnętrzną i stracić zbędne kilogramy. Pobyt realizowany jest w CZTERECH wiosennych terminach:

 • marzec:  16 – 21 marca 2021 r.  
 • marzec: 23 -28 marca 2021 r.   
 • kwiecień: 13 – 18 kwietnia 2021  termin przeniesiony: jesień 2021
 • kwiecień: 20 – 25 kwietnia 2021  termin przeniesiony: jesień 2021

 

PAKIET ZAWIERA:

 • 5 noclegów w pokojach 1- i 2-osobowych z autorskim PLANNEREM DIETY KAMIENICY
  Należy wyposażyć się spokój, pozytywne nastawienie i … dobry długopis. W ramach pobytu nasi Goście uzyskują PLANNER DIETY WARZYWNO-OWOCOWEJ, który pozwoli na tworzenie notatek z przebiegu oczyszczania. Śpij spokojnie, dzięki plannerom trzymamy rękę na pulsie!

 

 • Pełne wyżywienie oparte na zasadach diety warzywno-owocowej (śniadanie, obiad, kolacja)
  Wiemy, z których produktów korzystać oraz jakie warzywa będą najlepszym wyborem. Korzystamy z wizji produktu lokalnego i sezonowego – dlatego na naszych stołach znajdziesz różnorodność surówek ekologicznych, świeżych i od lokalnych dostawców.

 

 • Poranne napary ziołowe i kawa z cykorii od Kredens nad morzem
  Zioła potrzebne dla zdrowia i porannej przyjemności. Nasi Kucharze przygotowują świeże napary, które czekają na Ciebie już od 8.00. Weź ze sobą kubek naparu lub bezkofeinowej kawy, wybierając się na poranny spacer po nadmorskich okolicach. #Morze taki detoks to nawet fajna sprawa?

 

 • CODZIENNE „DROBNE AKTYWNOŚCI” ™
  Autorski program treningowy wspomagający działanie oczyszczania. Oparty jest na prostych aktywnościach dotleniających oraz stymulujących mechanizmy regeneracji somatycznej. Zajęcia nieobowiązkowe, ale zachęcają w każdej formie.

 

POZNAJ PROGRAM „DROBNE AKTYWNOŚCI”  (DLA CHĘTNYCH) :

 • NA CZCZO – bardzo wczesna aktywność, łącząca trening tlenowy z ruchomością stawów. Zajęcia o intensywności na tyle optymalnej, by wzmocnić ciało i pobudzić naturalny metabolizm. Ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu z trenerem lub fizjoterapeutą.
 • NA SPACER- treningi plenerowe połączone ze zwiedzaniem naturalnych terenów Parku Wolińskiego. W treningu wykorzystujemy przybory sportowe tj. gumy, kilki Nordic Walking, taśmy. Ciekawa forma zajęć w ruchu, z instruktorem i przewodnikiem!
 • NA ZAŚ – Zajęcia dodatkowe i dla chętnych, chwilę przed kolacją. Opierają się na ćwiczeniach psychosomatycznych, wykorzystując małe obciążenia i rytmiczną muzykę. Gwarancja małych grup zajęciowych.

 

CENA PROGRAMU:

 • 1299 ZŁ / osoba (w pok. 2-osobowym)
 • 1549 zł/osoba (pokój 1-osobowy)

 

Ze względu na zmieniającą się sytuację pandemiczną, terminy programów są na bieżąco aktualizowane.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:

– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– możliwość przedłużenia pobytu o kolejne doby w promocyjnych cena (-20%)
– możliwość rezerwacji miejsca parkingowego na terenie obiektu (bezpłatnie)
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem