MORZE DZIEŃ DŁUŻEJ?
Pora odpocząć po intensywnym lecie... Październik i listopad to idealny okres na wyciszenie, złapanie głębszego oddechu i znalezienie czasu dla siebie. Odwiedź naszą Kamienicę zaraz po lecie, a dobę noclegową dostaniesz od nas w prezencie! Będzie klimatycznie, swobodnie, naturalnie pięknie - #morze właśnie dlatego warto u nas zostać o jeden dzień dłużej?
MORZE DZIEŃ DŁUŻEJ?

Odwiedź Bałtyk w październiku lub listopadzie 2022 i skorzystaj z opcji: 3+1 gratis! Zaplanuj swój 3-dniowy wypoczynek nad polskim morzem, a jeden dzień dostaniesz od nas w prezencie. Zostań z nami trochę dłużej! Teraz na pewno #morzesz sobie na to pozwolić!

 

PAKIET ZAPEWNIA:

  • dodatkową dobę hotelową gratis (opcja 3+1)
    Bezpłatne wydłużenie pobytu o dobę hotelową to idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, wyciszenia i trochę więcej czas dla siebie. W takich okolicznościach nie zamierzamy Cię pospieszać! 

 

  • Bufet Śniadaniowy w dobrym klimacie
    Czas przejściowy między latem a jesienią idealnie sprawdza się w Kuchni. Od śniadania zaczynamy serwować słońce, ale  już w nieco jesiennym klimacie… Zobacz, co pysznego udało nam się przygotować przy współpracy z nadmorską naturą. 

 

  • Coś przyjemnego, czyli smaczny upominek w pokoju od „Kredens nad morzem”
    Podobnie ciepło witamy naszych Gości w październiku i listopadzie! W pokoju oprócz ciszy i odpoczynku, znajdziesz „coś przyjemnego” od zespołu Kredens nad morzem 

 

Dodatkowo dla naszych Gości:
– W pokojach bezprzewodowy internet, SMART TV
– Dzieci do lat 5 pobyt gratis (bez dodatkowego posłania/ łóżeczka)
– Cena za pakiet dla dzieci od 6 do 12 lat -20 %
– specjalne rabat -10%  w zaprzyjaźnionej restauracji Kredens nad morzem